Novinky‎ > ‎

GOLBIKE 2015 je před námi a připravili jsme zajimavé novinky !

přidáno: 7. 3. 2015 9:02, autor: Boris Nevrly   [ aktualizováno 7. 3. 2015 9:57 ]
Termín GOLFBIKE 2015 je vypsán a registrace je otevřena !

Pro letošní ročník jsme připravili několik novinek.

1/ KANON START
Zájem o účast je veliký a tak jsme dohodli možnost KANON startu, čímž jednak zvládneme více účastníků a jednak se zjednoduší průběh celé akce.

2/ NOVÁ KATEGORIE - LIGHT
Pro ty, kteří se chtějí zúčastnit, ale mají obavu, že by plnou trasu kola nedali (nebo dali za příliš dlouho :-)) jsme připravili novou kategorii se zkráceno trasou kola - vice zde a zde .

3/ SOUTĚŽE DRUŽSTEV
Abychom ještě zvedli sportovní motivaci, připravili jsme soutěže družstev, kde každý (kdo se soutěže družstev zúčastní) pojede ne jen za sebe ale i za družstvo. A každá rána a sekunda je zde důležitá - vice zde.

4/ DEMO DAY SPECIALIZED
V průběhu celého dne bude k dispozici stan SPECIALIZED, kde bude k dispozici jednak servisní zóna a jednak prezentace nejnovějších produktů, včetně možnost otestování. To vše k dispozici nejen účastníkům závodu, ale i veřejnosti. Vemte tedy s sebou své rodiny a známé, mohou vám fandit, ale též si prohlédnout a otestovat kola SPECIALIZED.

5/ PLATBA PŘEDEM PŘEVODEM NA ÚČET
Vzhledem ke zvýšení počtu účastníků a zjednodušení organizace ráno před golfem přistupujeme k úhradě poplatku předem, převodem na účet. O detailech převodu a storno podmínek budou zaregistrovaní účastních včas informováni mailem.

Tak už jsme zase po roce nažhavení a těšíme se na vás !

Comments