Termín GOLFBIKE 2019 a novinky

přidáno: 21. 10. 2018 1:58, autor: Boris Nevrly

Termín pro GOLFBIKE 2019 je určen opět na 1. pátek v červnu a je tedy 7.6.2019.
Hlavní novinkou bude zařazení kategorie elektrokol. Oslovte tedy své známé a kamarády, kteří se dosud neúčastnili pouze z obavy přílišné náročnosti cyklistické části, nechť si přijdou atmosféru GOLFBIKE také užít.Hlavní cenou v 2018 opět hodinky MEORIS !

přidáno: 25. 4. 2018 13:21, autor: Boris Nevrly   [ aktualizováno 25. 4. 2018 13:22 ]

Je to potvrzeno, tradiční partneři nás neopouští !
I v letošním roce budou 1. cenou v celkových soutěžích mužů i žen hodinky MEORIS ! 
Není to motivace do tréninku ?


Důležité info pro účastníky GOLFBIKE 2018

přidáno: 25. 4. 2018 12:03, autor: Boris Nevrly   [ aktualizováno 25. 4. 2018 13:23 ]

Do startu už zbývá jen něco málo přes měsíc, přípravy jsou v plném proudu a už se na vás moc těšíme !
Zde přinášíme několik důležitých informací pro účastníky.

NAHLASTE DRUŽSTVO A FLIGHT !!!

I letos proběhne již tradiční prestižní a oblíbená soutěž tříčlenných družstev. Připomínáme, že je možné sestavovat družstva mužů i žen, ne však smíšená ! Sestavte tedy svá družstva snů a nahlaste nám jejich složení a název (vtipný :-)). 
Pokud máte přání jít s někým konkrétním ve flightu, rovněž nám to sdělte, budeme se snažit maximálně vyjít vstříc. Pište na mail bnevrly@gmail.com, nejpozději prosíme do 10.5.2018.

POZVĚTE PŘÁTELE NA GOLFBIKE PARTY

Party je určena nejen pro účastníky, ale i pro širokou veřejnost. K tanci a poslechu bude hrát kapela Mr. Day !. Pozvěte tedy své partnery a kamarády, nechť vám přijdou fandit při dojezdu a následně se společně pobavte :-)
K pozvání můžete použít naši pozvánku  nebo sdílet událost na facebooku .
 

PLATBA

Pokud jste ještě neprovedli platbu, učiňte tak prosím, v souladu s propozicemi, co nejdříve. Pokyny pro platbu včetně storno podmínek jsou v Propozicích
Děkujeme že respektujete bezhotovostní úhradu, výrazně to zjednoduší proces registrace v den turnaje nám i vám. 

UBYTOVÁNÍ

Pokud přijíždíte zdaleka či chcete více užít afterparty, neváhejte a zajistěte si ubytování. V rámci resortu je již jen pár volných pokojů ! Při rezervaci se odkažte na účast na GOLFBIKE, jen takto se k volným pokojům dostanete a navíc získáte slevu 10% (sleva platí jen při rezervaci do konce dubna).
 

ZMĚNY V 2018

Na základě zpětné vazby od účastníků jsme pro letošní ročník udělali následující změny.
Ve věkových kategoriích jsme přidali kategorii 61+ a ubrali kategorii 18-40. Rozhodným pro zařazením do kategorie je ročník narození. Detaily zde.
Start bude probíhat současně pro muže i ženy (samozřejmě odstupy za ránu jsou jiné pro muže a ženy, jako vloni), čímž se celý proces startu zrychlí.

GOLFBIKE 2017 JE HISTORIÍ

přidáno: 27. 6. 2017 23:43, autor: Boris Nevrly

A byl to krásný slunečný den .... Sešlo se 84 sportovců, kteří předvedli hodnotné sportovní výkony a dle svých ohlasů se i dobře pobavili a den si užili (někteří až do raních hodin dalšího dne :-)).

Výsledkem ankety, kterou účastníci vyplňovali je hodnocení 1,3 na stupnici 1-5 (přičemž 1 je nejlepší :-))

Výsledky i fotky jsou na svých místech na www.

Golfbike 2017 je tedy ukončen a těšíme se na Golfbike 2018 !

Seznam přihlášených k 29.5.2017

přidáno: 29. 5. 2017 11:54, autor: Boris Nevrly

V přílohách naleznete seznam přihlášených k 29.5.2017, včetně nahlášených týmů. Tvořte tedy konkurenční týmy ! :-)

TRASA JE VYZNAČENA

přidáno: 28. 5. 2017 13:29, autor: Boris Nevrly

Jak jsme slíbili tak jsme udělali a trať je označena. Pro značení jsou použity červenobílé fáborky na stromech a sloupech a v místech zásadních odboček jsou na cestě šipky zelenou signální barvou.
Můžete tedy vesele trénovat :-)

STRAVOVACÍ A PITNÝ REŽIM

přidáno: 28. 5. 2017 13:25, autor: Boris Nevrly

Na základě přípomínek účastníků jsme upravili i stravovací a pitný režim. Upustili jsme od baget do bagu, o které nebyl moc zájem a přidali jsme energetické produkty, ovoce a zvětšili množství jídla po závodě. Obdržíte tedy následující:

PŘI REGISTRACI:
- 2 x energetická tyčinka NUTREND
- 1 x tatranka
-  banán a jablko
- 1 x energetický nápoj NUTREND
- 1 x voda (tu je možno si doplňovat na hřišti)

PO GOLFU:
- polévka - výběr ze 2 druhů
- ovoce

PO KOLE:
- polévka
- teplé jídlo (výběr ze 3 druhů)

Důležité informace pro účastníky GOLFBIKE 2017

přidáno: 14. 5. 2017 11:13, autor: Boris Nevrly   [ aktualizováno 14. 5. 2017 11:16 ]

   Zde přinášíme několik důležitých informací pro účastníky. 
   Prosím pečlivě si je přečtěte a postupujte podle nich, moc nám to pomůže v organizaci celé akce.

ÚHRADA STARTOVNÉHO A FEE

Pokud jste ještě neprovedli platbu, učiňte tak prosím, v souladu s propozicemi, co nejdŕíve. Pokyny pro platbu včetně storno podmínek jsou v Propozicích

Děkujeme že respektujete bezhotovostní úhradu, výrazně to zjednoduší proces registrace v den turnaje nám i vám. 

UBYTOVÁNÍ 

Pokud přijíždíte z větší dálky, nechcete řešit problémy s odvozem po párty nebo prostě z jakéhokoliv důvodu potřebujete ubytování, zajistěte si jej co nejdříve ! Letos bohužel v době naší akce probíhaji na Ostravici 2 velké kongresy a ubytovací kapacity v celé  Ostravici jsou totálně obsazené (včetně ubytování na hřišti). Proto jsme se do toho letos vložili a nějaké kapacity, které byly ještě volné jsme zabukovali a něco máme ještě k dispozici pro vás. Konkrétně máme pár pokojů v hotelu Zlatý orel (cena za dvoulůžák 2-2,2 tis CZK podle typu pokoje) a v penzionu Manka  (cena za dvoulůžák 1,3 tis CZK). Máte - li o toto ubytování zájem, pošlete mailem na bnevrly@gmail.com o co máte zájem nejpozději do 10.5. Poté už nemůžeme pokoje držet.

POZVĚTE PŘÁTELE NA GOLFBIKE PARTY

Nenecháváme nic náhodě, chceme abyste si nejen dobře zasportovali, ale i se společensky pobavili. Party je určena nejen pro účastníky, ale i pro širokou veřejnost. K tanci a poslechu bude hrát DJ Aleš Šklubal. Pozvěte tedy své partnery a kamarády, nechť vám přijdou fandit při dojezdu a následně se společně pobavte při tanci i poslechu :-)
 

NAHLASTE DRUŽSTVO A FLIGHT

I letos proběhne již tradiční prestižní a oblíbená soutěž tříčlenných družstev. Připomínáme, že je možné sestavovat družstva mužů i žen, ne však smíšená ! Sestavte tedy svá družstva snů a nahlaste nám jejich složení a název (vtipný :-)).
Pokud máte přání jít s někým konkrétním ve flightu, rovněž nám to sdělte, budeme se snažit maximálně vyjít vstříc. Obě výše uvedené informace prosím pište na mail bnevrly@gmail.com,

TRASA

Jak jsme slíbili, tak jsme udělali a máme upravenou trať pro bike. Přesně dle vašich ohlasů ... je v ní více terénu a vyhli jsme se nebezpečnému sjezdu na silnici s provozem aut. Přitom parametry tras (délka a převýšení) zůstaly cca stejné. Veškeré detaily najdete v sekci Trasa

Termín Golfbike 2017

přidáno: 28. 8. 2016 12:31, autor: Boris Nevrly

Termín Golfbike 2017 na Ostravici je pátek 9.6.2017. Zapište si jej tedy nesmazatelně do svých kalendářů, těšíme se na vás !

Pokud se týká novinek a změn, je ještě příliš brzy na ucelenou informaci, nicméně už teď víme, že zareagujeme na podněty účastníků a upravíme časový odstup za ránu u žen a upravíme trasu a organizaci biku tak, abychom se méně potýkali s provozem vozidel.

GOLFBIKE 2016 je historií

přidáno: 1. 7. 2016 12:25, autor: Boris Nevrly

GolfBike 2016 je historií. Sešlo se 71 účastníků, lidí kteří mají rádi sport a zábavu, nebojí se výzvy zajet si na kole po beskydských kopcích a současně hrát golf na rány brutto na hřišti v Ostravici. V neposlední řadě se pak mnozí účastníci dlouho do noci (resp. takřka do rána) bavili na GOLGBIKE PARTY se živou hudbou, skvělou kapelou Mr. Day. Jeden z účastníků v plné ráži kolem půlnoci dokonce pronesl památnou hlášku, že mohl závod klidně vyhrát, ale šetřil se na výkon na večírku :-)
Obdrželi jsme mnoho pozitivních ohlasů od účastníků, děkujeme za ně.
Fotky z akce jdou zde. Video bude brzy.
Už teď se těšíme na příští ročník !

1-10 of 32