Novinky‎ > ‎

Důležité info pro účastníky GOLFBIKE 2018

přidáno: 25. 4. 2018 12:03, autor: Boris Nevrly   [ aktualizováno 25. 4. 2018 13:23 ]
Do startu už zbývá jen něco málo přes měsíc, přípravy jsou v plném proudu a už se na vás moc těšíme !
Zde přinášíme několik důležitých informací pro účastníky.

NAHLASTE DRUŽSTVO A FLIGHT !!!

I letos proběhne již tradiční prestižní a oblíbená soutěž tříčlenných družstev. Připomínáme, že je možné sestavovat družstva mužů i žen, ne však smíšená ! Sestavte tedy svá družstva snů a nahlaste nám jejich složení a název (vtipný :-)). 
Pokud máte přání jít s někým konkrétním ve flightu, rovněž nám to sdělte, budeme se snažit maximálně vyjít vstříc. Pište na mail bnevrly@gmail.com, nejpozději prosíme do 10.5.2018.

POZVĚTE PŘÁTELE NA GOLFBIKE PARTY

Party je určena nejen pro účastníky, ale i pro širokou veřejnost. K tanci a poslechu bude hrát kapela Mr. Day !. Pozvěte tedy své partnery a kamarády, nechť vám přijdou fandit při dojezdu a následně se společně pobavte :-)
K pozvání můžete použít naši pozvánku  nebo sdílet událost na facebooku .
 

PLATBA

Pokud jste ještě neprovedli platbu, učiňte tak prosím, v souladu s propozicemi, co nejdříve. Pokyny pro platbu včetně storno podmínek jsou v Propozicích
Děkujeme že respektujete bezhotovostní úhradu, výrazně to zjednoduší proces registrace v den turnaje nám i vám. 

UBYTOVÁNÍ

Pokud přijíždíte zdaleka či chcete více užít afterparty, neváhejte a zajistěte si ubytování. V rámci resortu je již jen pár volných pokojů ! Při rezervaci se odkažte na účast na GOLFBIKE, jen takto se k volným pokojům dostanete a navíc získáte slevu 10% (sleva platí jen při rezervaci do konce dubna).
 

ZMĚNY V 2018

Na základě zpětné vazby od účastníků jsme pro letošní ročník udělali následující změny.
Ve věkových kategoriích jsme přidali kategorii 61+ a ubrali kategorii 18-40. Rozhodným pro zařazením do kategorie je ročník narození. Detaily zde.
Start bude probíhat současně pro muže i ženy (samozřejmě odstupy za ránu jsou jiné pro muže a ženy, jako vloni), čímž se celý proces startu zrychlí.

Comments