GOLFBIKE 2014 je minulostí

Datum přidání: 8.6.2014 20:12:34

7.6. 2014 jsme se probudili do nádherného rána. Sluncem zalité vrcholky Beskyd, totální bezvětří, prostě z pohledu počasí jsme si nic lepšího nemohli přát.

Do závodu bylo přihlášeno 47 účastníků s tím, že o jednom jsme věděli, že s velkou pravděpodobností nepřijede. Nedovedli jsme ale odhadnout jaký bude "odpad" z těch ostatních a kolik závodníků reálně dorazí. Už v 7 ráno se však začalo plnit parkoviště a světe div se, z těch 46 dorazilo 46 ! Tedy ani z tohoto pohledu jsme si nemohli přát nic lepšího.

Prožili jsme pak nádherný den, plný dobré atmosféry a perfektních sportovních výkonů. Nejlepší golfista zahrál 74 ran a nejlepší cyklista projel trať za neuvěřitelných 57 minut ! Nicméně vítězem se nestal ani nejlepší golfista ani nejlepší cyklista, ale ten, kdo zahrál velmi kvalitní golf a velmi dobře zajel i kolo, jednalo se prostě o GOLF + BIKE ! Detaily výsledků naleznete v sekci Výsledky 2014.

Doplňování tekutin při závěrečné afterparty proběhlo úměrně tomu, že jsme během toho náročného dne opravdu hodně vypotili :-)

Děkujeme všem účastníkům za tu fantastickou atmosféru a těšíme se na GOLFBIKE 2015 !