Důležité informace pro účastníky GOLFBIKE 2019

Datum přidání: 14.5.2019 18:02:26

Do startu už zbývá jen necelý měsíc, přípravy jsou v plném proudu a už se na vás moc těšíme !

Zde přinášíme několik důležitých informací pro účastníky.

AKCE GENERÁLNÍHO PARTNERA

Generálním partnerem GOLFBIKE Ostravice 2019 je společnost Best of British Cars Ostrava, autorizovaný dealer vozů Jaguar a Land Rover, který letos slaví 10 let od svého založení. V rámci vložené soutěže nearest a britského trojboje budete mít možnost v jednotlivých flightech vyhrát jeden z dárkových předmětů. Pro všechny účastníky je připravena speciální nabídka referentských vozů Jaguar a Land Rover, vč. nového Range Rover Evoque. Tuto nabídka naleznete v předstihu na:http://www.bofb.cz/referentske-vozy-jaguar-land-rover/a-331/

POZVĚTE PŘÁTELE NA GOLFBIKE AFTERPARTY

Party je určena nejen pro účastníky, ale i pro širokou veřejnost. K tanci a poslechu bude hrát kapela Mr. Day ! Pozvěte tedy své partnery a kamarády, nechť vám přijdou fandit při dojezdu a následně se společně pobavte :-). Máme důvěrné informace, že letos bude party trošku více speciální a tudíž více "rozjetá." Proč ? Nechte se překvapit !

K pozvání můžete použít naši událost na facebooku .

UBYTOVÁNÍ

Pokud přijíždíte zdaleka či chcete více užít afterparty, neváhejte a zajistěte si ubytování. V rámci resortu je již jen pár volných pokojů !

Těšíme se na vaši účast a děkujeme, že nám zachováváte svou přízeň.

BB

Boris Nevrlý a Míra Bobeš Dobeš