Důležité informace pro účastníky GOLFBIKE 2017

Datum přidání: 14.5.2017 18:13:18

Zde přinášíme několik důležitých informací pro účastníky.

Prosím pečlivě si je přečtěte a postupujte podle nich, moc nám to pomůže v organizaci celé akce.

ÚHRADA STARTOVNÉHO A FEE

Pokud jste ještě neprovedli platbu, učiňte tak prosím, v souladu s propozicemi, co nejdŕíve. Pokyny pro platbu včetně storno podmínek jsou v Propozicích.

Děkujeme že respektujete bezhotovostní úhradu, výrazně to zjednoduší proces registrace v den turnaje nám i vám.

UBYTOVÁNÍ

Pokud přijíždíte z větší dálky, nechcete řešit problémy s odvozem po párty nebo prostě z jakéhokoliv důvodu potřebujete ubytování, zajistěte si jej co nejdříve ! Letos bohužel v době naší akce probíhaji na Ostravici 2 velké kongresy a ubytovací kapacity v celé Ostravici jsou totálně obsazené (včetně ubytování na hřišti). Proto jsme se do toho letos vložili a nějaké kapacity, které byly ještě volné jsme zabukovali a něco máme ještě k dispozici pro vás. Konkrétně máme pár pokojů v hotelu Zlatý orel (cena za dvoulůžák 2-2,2 tis CZK podle typu pokoje) a v penzionu Manka (cena za dvoulůžák 1,3 tis CZK). Máte - li o toto ubytování zájem, pošlete mailem na bnevrly@gmail.com o co máte zájem nejpozději do 10.5. Poté už nemůžeme pokoje držet.

POZVĚTE PŘÁTELE NA GOLFBIKE PARTY

Nenecháváme nic náhodě, chceme abyste si nejen dobře zasportovali, ale i se společensky pobavili. Party je určena nejen pro účastníky, ale i pro širokou veřejnost. K tanci a poslechu bude hrát DJ Aleš Šklubal. Pozvěte tedy své partnery a kamarády, nechť vám přijdou fandit při dojezdu a následně se společně pobavte při tanci i poslechu :-)

NAHLASTE DRUŽSTVO A FLIGHT

I letos proběhne již tradiční prestižní a oblíbená soutěž tříčlenných družstev. Připomínáme, že je možné sestavovat družstva mužů i žen, ne však smíšená ! Sestavte tedy svá družstva snů a nahlaste nám jejich složení a název (vtipný :-)).

Pokud máte přání jít s někým konkrétním ve flightu, rovněž nám to sdělte, budeme se snažit maximálně vyjít vstříc. Obě výše uvedené informace prosím pište na mail bnevrly@gmail.com,

TRASA

Jak jsme slíbili, tak jsme udělali a máme upravenou trať pro bike. Přesně dle vašich ohlasů ... je v ní více terénu a vyhli jsme se nebezpečnému sjezdu na silnici s provozem aut. Přitom parametry tras (délka a převýšení) zůstaly cca stejné. Veškeré detaily najdete v sekci Trasa