DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY GOLFBIKE 2016

Datum přidání: 3.5.2016 13:32:17

Zde přinášíme několik důležitých informací pro účastníky. Prosím pečlivě si je přečtěte a postupujte podle nich, moc nám to pomůže v organizaci celé akce.

ÚHRADA STARTOVNÉHO A FEE

V souladu s Pravidly, ve kterých je uvedeno, že platba poplatku bude prováděna předem, upřesňujeme podmínky pro provedení plateb.

Letos je přihlášeno 80 účastníků a kanon start je již v 08:30, proto by bylo organizačně velmi obtížné zvládnout ráno při registraci i výběr peněz a současně mít dostatek času na rozehrání a rozmístění se na jamky.

Proto Vás prosíme o respektování platby předem a úhradě podle následujících pokynů.

Pokyny pro platbu jsou ve spodní části sekce Pravidla.

UBYTOVÁNÍ

Pokud přijíždíte z větší dálky, nechcete řešit problémy s odvozem po párty nebo prostě z jakéhokoliv důvodu potřebujete ubytování, zajistěte si jej co nejdříve ! Součástí resortu v Ostravici je velmi pěkné ubytování a pro naši akci nám drží rezervaci 10 pokojů, nicméně jen do pátku 6.5. Poté budou rezervace uvolněny a je pravděpodobné, že se ubytování v resortu rychle zaplní.

POZVĚTE PŘÁTELE NA GOLFBIKE PARTY

Nenecháváme nic náhodě, chceme abyste si nejen dobře zasportovali, ale i se společensky pobavili. Zajistili jsme skvělou kapelu Mr. Day a party je určena nejen pro účastníky, ale i pro širokou veřejnost. Pozvěte tedy své partnery a kamarády, nechť vám přijdou fandit při dojezdu a následně se společně pobavte při tanci i poslechu :-)

Pozvánku, kterou můžete použít i pro pozvání kamarádů si můžete stáhnout zde.

NAHLASTE DRUŽSTVO A FLIGHT

Loňská novinky, soutěž družstev se setkala s pozitivním ohlasem, tedy proběhne i letos, jen s malou obměnou. Družstva jsou jen tříčlenná. Připomínáme, že je možné sestavovat družstva mužů i žen, ne však smíšená ! Sestavte tedy svá družstva snů a nahlaste nám jejich složení a název(vtipný :-)).

Pokud máte přání jít s někým konkrétním ve flightu, rovněž nám to sdělte, budeme se snažit maximálně vyjít vstříc. Obě výše uvedené informace prosím pište na mail bnevrly@gmail.com.